Warmiak z dziada pradziada o korzeniach z Plusek, który od wielu lat zgłębia historię regionu.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święty Grall. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święty Grall. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 11 sierpnia 2011
Poza Warmią, wizyta w Barcji - Bezławki (Bäslack)
Etykiety:
Barcja,
Barten,
Bäslack,
Bezławki,
cmentarz,
Deinau,
Dejna,
elektrownia wodna,
Holy Grall,
Kościół,
mury,
ruiny,
Święty Grall,
zamek
Lokalizacja:
Bezławki, Polska
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























